Створено робочу групу для зміни закону про люстрацію

Міністр юстиції Павло Петренко підписав наказ про утворення робочої групи з доопрацювання закону «Про очищення влади», відомого як закон про люстрацію.

Її очолила директор департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції Тетяна Козаченко, повідомляє прес-служба Мін’юсту.

До складу групиувійшли член громадської ради з питань люстрації при Мін'юсті Карл Волох, директор департаменту конституційного, адміністративного та соціального законодавства Мін'юсту Аліна Панченко, головний спеціаліст експертно-методичного відділу секретаріату урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Мін'юсту Руслан Єрмоленко, автори закону про люстрацію Леонід Ємець, Єгор Соболєв, народні депутати Олег Бондаренко та Ігор Алексєєв.

Закон про люстрацію, ухвалений парламентом у вересні, набув чинності 16 жовтня 2014 року. 

12 грудня 2014 року відбулося засідання Венеціанської комісії, на якому європейські експерти висловили низку зауважень щодо закону «Про очищення влади». У засіданні взяла участь українська делегація у складі співавторів закону та міністра юстиції України Павла Петренка, зазначає Радіо Свобода. Україні дали час на внесення правок.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук