Суд дозволив підприємству ще 10 років орендувати приміщення садка у Львові

23 липня 201310682
Суд дозволив підприємству ще 10 років орендувати приміщення садка у Львові
фото ZAXID.NET
Дитсадок

Ще десять років будівля дитячого садочка на вул. Дністерській, 25 у Львові не буде використовуватися за призначенням – суд зобов’язав управління комунальної власності Львівської міської ради продовжити угоду з орендарем (ТзОВ «Доля») до 2022 року.

За інформацією управління освіти ЛМР, проектне підприємство «Доля» уклало угоду оренди будівлі садка вкінці 1990-х років.

«Після закінчення терміну оренди планувалось відновити там роботу садка, де функціонувало б 6 груп, а це 120 дітей. Потреба у дитячому садку для цього мікрорайону є гострою», - зазначила начальник управління освіти ЛМР Галина Слічна.

Садок на вул. Дністерській, 25 збудований у 1962 році. Будував його завод фрезерних верстатів.

ТзОВ «Доля» звернулось до управління комунальної власності, щоб продовжити термін дії договору від 18.04.2002р. У зв’язку із недотримання ТзОВ «Доля» вимог рішення виконавчого комітету від 30.12.2011 №1096, а саме не було подано всіх необхідних документів, заявнику було відмовлено.

ТзОВ «Доля» звернулось з позовною заявою в Господарський суд Львівської області, рішенням якого позовні вимоги товариства були задоволені повністю та визнано за ТзОВ «Доля» право користування приміщеннями на Дністерській, 25. Також управління комунальної власності суд зобов’язав укласти з ТзОВ «Доля» додаткову угоду  до договору оренди №С-0832 про продовження терміну оренди до 18.04.2022 р. включно.

Управління подало апеляційну скаргу на вищевказане рішення суду, однак суд її повернув.

На виконання рішення суду управління комунальної власності та ТзОВ «Доля» уклали додаткову угоду до договору оренди нежитлових приміщень на вул. Дністерській, 25, згідно з якою термін дії договору продовжено до 18.04.2022 р.

Нагадаємо, за останні 6 років у Львові повернули 160 груп у дитсадках, які були в оренді.

Додамо, цього року у Львові до 1 вересня планують відкрити додаткові групи у дитячих садках для 500 дітей.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук