Суд передав майно Януковича в Межигір'ї в управління держави

Нерухомість у резиденції Януковича вже три роки перебуває під арештом

Печерський районний суд Києва 29 травня за клопотанням Генеральної прокуратури передав колишню президентську резиденцію «Межигір'я» в управління Національного агентства з виявлення, розшуку та управління корупційними активами (АРМА). Про це йдеться в рішенні Печерського районного суду Києва від 29 травня, оприлюдненому 5 липня, пишуть Українські новини.

У ньому наголошено, що ще в липні 2015 року майно ТОВ «Танталіт» у резиденції «Межигір'я», зокрема об'єкт нерухомого майна «Центр відпочинку і здоров'я», а також земельну ділянку та розташовані на ній будинки, було заарештовано.

«Вживання заходів з управління зазначеним арештованим майном скеровано на захист інтересів підозрюваних, оскільки гарантує власникам майна збереження його вартості, а також дає можливість збільшити цю вартість, тим самим компенсуються всі негативні наслідки застосування такого арешту», - сказано в судовому рішенні.

Зазначимо, що територія «Межигір'я» належить державі, а розташовані на ній будівлі - компанії «Танталіт» і екс-президенту Віктору Януковичу. У той самий час всі ці будівлі перебувають під арештом у рамках кримінального провадження.

Майно резиденції «Межигір’я» було заарештоване в липні 2015 року.

Крім того, в 2017 році земельні ділянки «Межигір'я» передали державі. Суд тоді визнав недійсними договори, за якими урядова резиденція вибула у 2007 році з державної власності.

1 грудня керівник департаменту спецрозслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк заявив, що крапку у поверненні «Межигір'я» державі має поставити Агентство з пошуку активів та управління арештованим майном.

Саме Агентство в кінці 2017 року заявляло, що не може прийняти «Межигір'я» у державну власність, бо не отримувало відповідних документів від суду і Генпрокуратури.

Однак в січні 2018 року в прокуратурі заявили, що передали в АРМА документи про рухоме майно резиденції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук