Суд повернув у державну власність 9 км газопроводу «Винники» - «Іскра»

Господарський суд Києва задовольнив позов прокуратури Львівщини про визнання нечинною документацію щодо приватизації частини газопроводу.

Йдеться про позов, який на початку 2015 року прокуратура області пред’явила до Фонду державного майна України про визнання нечинною документацію щодо приватизації частини газопроводу високого тиску ГРС «Винники” - ВО «Іскра», інформує прес-служба прокуратури Львівської області.

Підставою для цього стали результати моніторингу судових рішень, постановлених судами апеляційної інстанції щодо майнових спорів по Львівщині. Зокрема, тоді було з’ясовано, що під час приватизації майна державного підприємства «Львівський електроламповий завод ВО «Іскра», в його статутний фонд було незаконно включено 9 км трубопроводу газотранспортної системи України.

У зв’язку з цим, прокуратурою Львівської області заявлено позов про визнання незаконною приватизацію цього об’єкта та закріплення права власності на нього за державою.

Відтак, рішенням Господарського суду Києва вказаний позов прокуратури задоволено повністю. Таким чином, визнано незаконною приватизацію цього об’єкта інфраструктури.

Довідка. Газопровід ГРС «Винники» – ВО «Іскра» збудовано в 1979 році на той час державним підприємством Львівський електроламповий завод ВО “Іскра” за кошти державного бюджету та прийнятий в експлуатацію державною приймальною комісією у 1979 році.

Згідно з чинним законодавством України, не допускається приватизація трубопровідного транспорту та об’єктів інженерної інфраструктури міст – мережі, споруди, обладнання, які пов’язані з виробництвом і постачанням споживачам води, газу, тепла, відведенням і очищенням сті­чних вод.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук