Суд у Львові підтвердив законність перемоги «айдарівця» з Волині на виборах

Суд у Львові підтвердив законність перемоги «айдарівця» з Волині на виборах
Ігор Лапін разом із адвокатами

Львівський апеляційний адміністративний суд відмовився скасовувати результати голосування на чотирьох спецдільницях у Луцьку.

Судове засідання відбулося 3 листопада ввечері.

Боєць батальйону «Айдар» Ігор Лапін, якого підтримує Самооборона Майдану Волині, переміг в окрузі № 22 (м. Луцьк Волинська область), випередивши на 28 голосів самовисуванку Ірину Констанкевич.

За словами активістів Самооборони Майдану Волині, технічний кандидат Ігор Рицко (від Ірини Констанкевич), який набрав понад 5% голосів, спробував через суд скасувати результати голосування у 4-х спецдільницях. Це могло повернути результати голосування на користь Констанкевич.

Рицко аргументував позов тим, що пацієнтам лікарень у спецдільницях видавали для голосування по два бюлетені. Один – за партію, а інший – за кандидата по округу.

Спочатку Волинський окружний адмінсуд не задовольнив позов Рицка, а інші його чотири позови у Луцькому мійськрайонному суді залишили без розгляду.

Львівський апеляційний адміністративний суд постановив, що не має права втручатися у результати виборів.

Як пояснили адвокати Ігоря Лапіна Олександр Мартиновський та В’ячеслав Мартиненко, рішення остаточне і оскарженню не підлягає.

«Рішення набрало законної сили. Суд підтвердив, що ті люди, які перебувають у лікарнях, диспансерах мають право голосувати в одномандатному окрузі. Суд не став втручатися у процес здійснення голосування. Як суд першої інстанції, так і апеляційний прийняли абсолютно законні рішення, які не викликають сумнівів з юридичної точки зору», – розповів ZAXID.NET адвокат Лапіна Олександр Мартиновський.

Представники Самооборони з Волині та Львова, які зібралися під судом, зустріли Ігоря Лапіна шампанським та привітали рішення суду вигуками: «Українському правосуддю - слава, слава, слава». А на завершення заспівали Гімн України.

Зазначимо, що на Рівненщині в одномандатному виборчому окрузі №155 через недбалість членів дільничних виборчих комісій визнали недійсними результати виборів на трьох дільницях.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук