На трьох виборчих дільницях Рівненщини вибори визнано недійсними

СуспільствоВолодимир Пиріг, 4 листопада 20144200

За результатами позачергових виборів народних депутатів України в одномандатному виборчому окрузі №155 через недбалість членів дільничних виборчих комісій вибори визнані недійсними на трьох дільницях.

27 жовтня під час здачі протоколів окружна виборча комісія (ОВК) №155 прийняла рішення про повторний підрахунок голосів дільничних виборчих комісій (ДВК) №560300, №560337, №560745, який здійснюється після прийняття всіх протоколів. Рішення про повторний підрахунок голосів відповідних ДВК було прийняте через наявність неточностей, а також наявність голосів за кандидата Ніну Стасюк, яка 14 жовтня зняла свою кандидатуру, повідомляє прес-служба громадянської мережі спостерігачів «ОПОРА».

У повідомленні зазначається, що згідно з ч. 7 ст. 81 Закону України «Про вибори народних депутатів України» у випадку прийняття Центральною виборчою комісією рішення про вибуття кандидата по одномандатному округу за той проміжок часу, у який неможливо здійснити передрукування виборчих бюлетенів, рішення ЦВК негайно передається відповідній ОВК, а ОВК, у свою чергу, передає це рішення ДВК для внесення відповідних змін у бюлетень. Такі зміни до виборчих бюлетенів вносять члени ДВК з використанням штампа «Вибув» на засіданні ДВК. Однак, у випадку вищезазначених ДВК такі зміни не були внесені, через що процедуру голосування та підрахунку голосів було порушено.

Всі виборчі бюлетені відповідних дільниць були визнані недійсними, оскільки члени ДВК не виконали рішення ОВК і не внесли змін до виборчих бюлетенів.

Загалом, через безвідповідальність членів ДВК №560300, №560337 і №560745, волевиявлення 1528 виборців в одномандатному виборчому окрузі №155 не були врахованими.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук