Суд у Польщі призупинив справу проти працедавця, який не допоміг українці з інсультом

Українка та її польський працедавець уклали угоду про примирення

СвітКатерина Чурилова, 13 вересня 20188440
Обвинувачений підписав позасудову угоду із представником потерпілої українки і отримав 2 роки умовно

Суд у місті Сьрода-Великопольська в західній Польщі умовно призупинив кримінальне провадження проти громадянина цієї країни, який у січні не надав допомогу громадянці України, що працювала у нього. У жінки стався інсульт, працедавець зволікав із викликом карети швидкої допомоги, а згодом вивіз її з робочого помешкання до сусіднього населеного пункту.

Як інформує «Польське радіо», після початку розслідування Анджей Ц. заявив про допомогу постраждалій жінці, а його адвокат подав клопотання про умовне призупинення справи. Представник підприємця наголосив, що Анджей Ц. зізнався у висунутих йому звинуваченнях, а свою поведінку він пояснив панікою.

Адвокат також зазначив, що вони підписали позасудову угоду із представником потерпілої українки. Сторони зобов’язалися зберігати у таємниці її умови. Заяву захисту підтримав уповноважений громадянки України, а вона відбиткам пальців підписала заяву про те, що «не вимагає переслідування та покарання Анджея Ц., тому що вона з ним примирилася».

Районний суд у Сьроді-Великопольській 12 вересня постановив умовно призупинити кримінальне провадження проти поляка з випробувальним терміном до двох років. Однак суддя наголосив, що зібраний доказовий матеріал, як і пояснення обвинуваченого, не залишають сумнівів, що чоловік порушив закон.

Проти умовного призупинення провадження виступив прокурор через «високий ступінь загрози соціального вчинку».

Загалом працедавцю українки було висунуто дев’ять обвинувачень. Вісім з них стосувалося нелегального працевлаштування працівників. За це йому загрожує до трьох років позбавлення волі.

Як повідомляв ZAXID.NET, у Польщі роботодавець не захотів надати допомогу українці, у якої стався крововилив у мозок. Він просто вивіз паралізовану жінку, яка працювала на його підприємстві, в сусіднє місто, де викликав поліцію і повідомив, що нібито виявив п'яну на вулиці.

Поляк постачав овочі німецькій мережі супермаркетів і знімався в її рекламних роликах. Коли інцидент набув розголосу, концерн припинив співпрацю з цим польським підприємцем.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук