Суд вимагає доказів банкрутства «ПриватБанку» на момент націоналізації

Суд підтримав заяву позивачів

Господарський суд Києва просить надати докази, що підтверджують, що у «ПриватБанку» був нульовий або негативний капітал на момент укладення договору купівлі-продажу його акцій між колишніми акціонерами і державою. Про це йдеться у відповідній ухвалі суду, інформує «Українська правда».

Суд підтримав заяву позивачів про необхідність доповнити справу прийнятими ФГВФО рішеннями, які лягли в основу укладення договору купівлі-продажу акцій «ПриватБанку» державі.

Також, суд витребував у ФГВФО відповідне рішення, в якому зазначається те, що за результатами формування резервів і обміну зобов'язань на акції додаткової емісії «ПриватБанку» його капітал становить відповідний грошовий еквівалент і залишається негативним або нульовим.

Справа за позовом екс-власника «ПриватБанку» Ігоря Коломойського і компанії Triantal Investments Ltd до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, Національного банку і Міністерства фінансів про визнання недійсним договору купівлі-продажу від 21 грудня 2016 року акцій «ПриватБанку» відбудеться 8 серпня.

Як інформував ZAXID.NET, раніше суд зняв арешт із 415 об'єктів нерухомості компанії Коломойського, на які ГПУ наклала арешт в 2017 році.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук