<

Суд заарештував рахунки МАУ за ухилення від сплати зборів

ЕкономікаІрина Данилів, 25 листопада 20145730

Господарський cуд Києва заарештував грошові кошти на розрахунковому рахунку ПрАТ «Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» (МАУ) у банку «Фінанси та кредит» та заборонив авіаперевізнику відкривати нові поточні рахунки.

Відповідне рішення Господарський суд Києва прийняв 18 листопада. Згідно з постановою, прокурора Києва просила суд накласти арешт на кошти підприємства через несплату авіакомпанією обов'язкового платежу з зборів в сумі 5,37 млн грн.

«Необхідність вжиття заходів до забезпечення позову позивач обґрунтовує тим, що на даний час, ПрАТ «Авіакомпанія «МАУ» не сплатило в добровільному порядку обов'язковий платіж із зборів отриманих авіакомпанією від пасажирів та відправників вантажу під час продажу перевезень, що свідчить про ухилення товариства від сплати коштів», - йдеться у матеріалах справи.

За інформацією Insider, власником компанії «Міжнародні авіалінії України» є губернатор Дніпропетровської області Ігор Коломойський.

Нагадаємо, нещодавно експерти авіаринку звинуватили «Міжнародні авіалінії України» в тому що вони отримають абсолютну конкурентну перевагу при призначенні на нові маршрути через введення нового порядку, розробленого Державіаслужбою, яку очолює колишній топ-менеджер МАУ Денис Антонюк.

Вчора представники компанії Wizz Air заявили, що прийняття нових правил допуску авіакомпаній на маршрути може зупинити розвиток або навіть призвести до закриття українського відділення лоукостера.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук