Суд залишив у силі заборону продажу будівлі колишньої школи-інтернату у центрі Львова

Львівська обласна рада не змогла скасувати попереднє рішення суду

СуспільствоЮлія Лавришин, 22 березня 20193230

У четвер, 21 березня, відбулось засідання Господарського суду Києва, під час якого було розглянуто два клопотання Львівської обласної ради щодо приміщення на вул. Короленка, 7 у Львові, а також одне клопотання Львівської міської ради. Відтак, суд вирішив не задовольняти жодного з клопотань і залишити у силі заборону продажу будівлі. Про це 22 березня повідомила прес-служба ЛМР, посилаючись на інформацію директорки юридичного департаменту ЛМР Гелени Пайонкевич.

«Учора в Господарському суді міста Києва розглядалось дві заяви ЛОР і одна заява ЛМР, які стосувалися забезпечення по даній справі. У клопотанні мерії йшлося про призупинення Львівською обласною радою будь-яких дій стосовно підписання угоди по аукціону. Львівська обласна рада подала два клопотання. Перше – по скасуванню заходів забезпечення позову. Друге – так зване зустрічне забезпечення – щоб Львівська міська рада внесла на депозитний рахунок 35 млн грн. Суд відмовив усім трьом. Тобто роз’яснив нам, що договір і так не може бути укладений, і відмовив Львівській обласній раді у задоволенні їх клопотань», – процитувала прес-служба ЛМР Гелену Пайонкевич.

Йдеться про чотириповерхову будівлю колишньої школи-інтернату на вул. Короленка, 7, яку Львівська обласна рада вирішила продати. Львівська міська рада двічі зверталась до Львівської облради з проханням скасувати рішення щодо продажу будівлі колишнього інтернату і передати це приміщення Центру опіки сиріт Львівської Архиєпархії УГКЦ, який не має постійного приміщення у Львові і вимушений збирати дітей у різних будівлях. Проте в облраді відмовили і вирішили таки продати приміщення.

Сам центр опіки сиріт УГКЦ навіть оголошував про збір грошей для викупу цього приміщення. Станом на 14 лютого було зібрано лише 250 тис. грн.

Львівська міськрада звернулась до суду з позовом проти Львівської обласної ради, у якому вимагала зупинити процедуру продажу приміщення. 27 лютого Господарський суд Києва зупинив рішення Львівської обласної ради про продаж будинку та заборонив вчиняти процедуру приватизації цього щодо цього приміщення.

Прикметно, що судове засідання фактично відбувалося паралельно з проведенням аукціону, на якому перемогла брокерська фірма «Горизонт Проперті», що запропонувала купити будинок за 35,1 млн грн. Однак, після рішення суду облрада фактично не може підписати договір продажу цього будинку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук