Суд зобов’язав Сихівську райадміністрацію присвоїти будинкам на вул. Антонича поштову адресу

СуспільствоОльга Гринько, 18 серпня 20177930
Будинки на вул. Антонича, 5. Фото 2015 року

Суд зобов’язав Сихівську райадміністрацію вирішити питання присвоєння поштової адреси будинкам по вул. Антонича. Як повідомили в юридичному департаменті ЛМР, 17 серпня Львівський апеляційний адміністративний суд своїм рішенням зобов’язав Сихівську РА вирішити питання із присвоєння поштової адреси будинкам на вул. Антонича.

«Вчора, 17 серпня, Львівський апеляційний адміністративний суд прийняв рішення, яким залишив в силі Постанову Сихівського районного суду Львівської області від 14 липня 2017 року, якою було зобов’язано Сихівську РА вирішити питання про присвоєння поштової адреси на об’єкт нерухомого майна ІІ черга корпус № 2, який складається з трьох секцій 10 поверхів плюс мансарда, розташований на земельній ділянці по вул. Антонича, 5а, та 4-та черга корпусу № 4, який складається з одної секції 10 поверхів плюс мансарда, розташований на земельній ділянці по вул. Антонича, 5а», – розповів Мирослав Гавриляк, в.о. директора юридичного департаменту ЛМР.

За його словами, суд не присвоїв поштові адреси будинкам, а лише зобов’язав вирішити це питання. Тож Сихівська РА буде розглядати питання щодо присвоєння поштового номеру цим будинкам на підставі поданих документів гаражним кооперативом № 15, Галицького району м. Львова.

Львівська міська рада та Сихівська райадміністрація, які були третьою стороною в суді, наполягали на тому, що для присвоєння поштової адреси немає усіх документів, які передбачені чинним законодавством.

За словами Мирослава Гавриляка, ЛМР розглядатиме питання подання касаційної скарги.

До слова, будинки на вул. Антонича, 5а, яким не надали поштової адреси, будувала скандальна фірма «Ірокс». 9 серпня мерія Львова звернулась у правоохоронні органи щодо інших незаконних будівництв ПрАТ «Ірокс». Мерія застерігає львів'ян від купівлі житла від цього забудовника.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук