Світ надає Україні менше допомоги, ніж країнам з менш розвиненою демократією, – Ложкін

Міжнародна спільнота має допомогти Україні, бо успіх її реформ – це також складова європейської безпеки. Проте наразі Україна отримала менше підтримки від світу, аніж країни з менш розвиненою демократією.

Про це написав голова Адміністрації президента України Борис Ложкін у статті для видання The Washington Post, повідомляє УНН.

За словами Ложкіна, Україна у кризовій ситуації отримала менше підтримки, ніж «країни, значно менше віддані демократії». Як приклад він навів Ірак.

«Україна, яка зіткнулася з найбільшою безпековою кризою на європейському континенті з часів Другої світової війни, отримала менше допомоги від США за останнє десятиліття, ніж зокрема Казахстан, Грузія, Польща і навіть Росія», – додав Ложкін.

Він також зазначив, що допомога, за якою Україна звернулася до міжнародних партнерів, є «значно меншою, ніж ціна за безкінечну війну на сході України».

«Допомога Україні є інвестицією в безпечнішу, сильнішу і благополучну Європу. Хоча захисна військова допомога допоможе зробити Україну безпечною, фінансова і політична допомога мають вирішальне значення для успіху реформ, які створили б зростаючий ринок в більш ніж 40 мільйонів осіб», – зазначив Ложкін.

Голова Адміністрації президента України також вважає, що «створення єдиного європейського ринку природного газу дозволило б також підвищити енергетичну безпеку всього континенту і стало ще одним стимулом для більш тісної інтеграції між державами-членами».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Mumbet Mumbet 27 січня 2015, 13:12

  Брехать надо меньше, потому и не хотят. А то мы такие хорошие, а россия такая плохая. Хотя не в одном официальном документе про россию не слова. Точно так же, как и про то, что ЛНР и ДНР - террористы. Да и про реформы - где они?! Только на словах.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук