Світлана Заліщук та Василь Гацько очолили ДемАльянс

Новими співголовами політичної партії Демократичний Альянс обрані народний депутат Світлана Заліщук та її нинішній лідер Василь Гацько. Відповідне рішення було ухвалено у суботу, 9 липня, під час з'їзду ДемАльянсу у Києві.

Окрім того, на з’їзді було оновлено склад правління ДемАльянсу, до якого увійшли 11 осіб, зокрема, народні депутати Мустафа Найєм, Вікторія Пташник, Сергій Лещенко, співголови Василь Гацько та Світлана Заліщук, колишній заступник міністра освіти та науки Олег Дерев'янко колишній заступник міністра екології Світлана Коломієць та інші, йдеться у повідомленні на сторінці політичної сили у Facebook.

Обрали новий склад Правління ДемАльянсу: Олег Дерев'янко, Андрій Длігач, Світлана Коломієць, Сергій Лещенко, Мустафа Най...

Опубліковано ДемАльянс  9 липня 2016 р.

Як повідомляється, ДемАльянс позиціонує себе як «відкрита платформа єднання», готова до діалогу та пошуку оптимальних рішень.

«Демократичний Альянс стає платформою для об'єднання молодих політиків, реформаторів-урядовців та лідерів громадянського суспільства», - наголосив Сергій Лещенко на своїй сторінці в Facebook.

Нагадаємо, що 25 червня народний депутат Сергій Лещенко анонсував створення нової право-ліберальної партії, яка буде «відстоювати принцип вільного ринку та приватизації».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук