«Свобода» подасть позов проти найбільшої львівської газети

СуспільствоТетяна Слюсарчук, 13 листопада 201422730

«Свобода» має намір звернутися до суду із позовом проти газети «Експрес», яка опублікувала 13 листопада інтерв’ю із львівським бізнесменом Володимиром Дідухом, відомим у кримінальних колах на прізвисько «Вова Морда».

Відповідно до офіційної заяви прес-служби ВО «Свобода», юридичне управління партії готує позов проти «Експресу» з вимогою спростувати заяви Дідуха, які, на думку юристів партії, дискредитують лідера партії Олега Тягнибока і голову Економічної ради «Свободи» Ігора Кривецького.

В інтерв’ю, опублікованому в «Експресі» 13 листопада Володимир Дідух заявив, що фінансував «Свободу», витративши загалом $48 млн, і має намір повернути собі ці кошти.

Раніше «Свобода» неодноразово позивалася до «Експресу» за публікацію низки резонансних розслідувань, що стосувалися фінансування партії і діяльності її ключових керівників. Позов за інтерв’ю з «Вовою Мордою» стане уже сьомим в історії протистояння «Свободи» і «Експресу».

У липні цього року Франківський районний суд Львова задовольнив позов Тягнибока проти газети, зобов’язавши редакцію спростувати деякі фрагменти тексту статті «Гроші Тягнибока-4. Угода з дияволом». Однак, як з’ясував ZAXID.NET, суд визнав недостовірними лише частину тверджень, які лідер «Свободи» хотів би спростувати.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук