Телеканал «Інтер» продовжив ліцензію на мовлення до 2022 року

СуспільствоАК, 11 червня 20151610

11 червня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення продовжила строк дії ліцензії телеканалу «Інтер» на цілодобове ефірне аналогове мовлення на мережі УТ-3 (389 передавачів по всій Україні). За це рішення проголосували всі семеро членів Нацради.

Строк дії ліцензії продовжено на 7 років. Один з пунктів рішення також зобов'язує «Інтер» забезпечити перехід на цифрове мовлення згідно з окремим рішенням Нацради, повідомляє «Телекритика».

Доповідач із цього питання, заступник голови Нацради Григорій Шверк наголосив, що в Нацради відсутні правові підстави не продовжувати ліцензію. Є позов телеканалу «Малятко TV» до суду щодо неправомірності ліцензування «Інтера» в минулому, але поки що немає жодних рішень суду чи ухвал на забезпечення позову, які б не давали змоги Нацраді продовжити ліцензію.

Нагадаємо, що телеканал «Інтер» належить структурами Дмитра Фірташа та Сергія Льовочкіна. У новорічну ніч 2015 року телеканал транслював на Україну святковий концерт російського телебачення, що викликало масове обурення глядачів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук