Тернопільщина і Прикарпаття мають нових прокурорів

Генеральний прокурор Віктор Шокін призначив прокурорів Івано-Франківської та Тернопільської областей.

Відповідні призначення від 26 червня опубліковано на офіційному сайті ГПУ.

Прокурором Івано-Франківської області став Владислав Братюк. Він працює в органах прокуратури з 1998 року. 11 років обіймав посаду прокурора Тячівського району, згодом - Виноградівського району. Останнє місце роботи – Берегівська міжрайонна прокуратура.

Прокурором Тернопільської області призначено Олександра Мартинюка. З 22 серпня 2011 року він обіймав посаду прокурора Хмельницького, а у квітні 2015 року його призначили заступником прокурора Хмельницької області.

25 червня Генеральна прокуратура звільнила івано-франківського обласного прокурора Ігоря Настасяка, який розкритикував губернатора Одеської області Михаїла Саакашвілі. 19 червня Настасяк заявив, що не дозволив би губернатору публічну «прочуханку» головного прокурора, і повідомив, що голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук «перед тим, як зробити щось різке», телефонує йому і радиться.

«Я кажу: так робіть, а так ні, інакше станете моїм клієнтом», – процитувало Настасяка «Курс».

Так прокурор прокоментував догану, яку оголосив Саакашвілі місцевим прокурорам за «кришування» бандитизму, у якій він заявив: «Бачив я таких прокурорів, і бачив я їх потім у в'язниці, до речі».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук