Тернопільська область лідирує за кількістю об’єднаних територіальних громад

Тернопільщина є лідером в об'єднанні територіальних громад. Тут вже створено 26 об’єднаних територіальних громад, ще 10 у процесі об’єднання, заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, перебуваючи на Тернопільщині, повідомило Укрінформ.

При цьому прем’єр додав, що Для отримання результатів від децентралізації, тобто процесу передачі частини функцій та повноважень центральних органів влади органам місцевого самоврядування, необхідно багато працювати.

«Децентралізація – це можливість, яку ми сьогодні з вами використовуємо. Ми змінили систему фінансування області безпрецедентно. Є сотні мільйонів гривень, які направляють на будівництво об’єктів, модернізацію. Але зрозуміло, що під лежачий камінь вода не тече. І наявність тільки грошей – це ще нічого не означає. Дуже важко треба працювати для того, щоб отримати результат», – сказав прем’єр-міністр.

За його словами, для громадян на місцях децентралізація має бути не просто словом, а, насамперед, означати «нормальну роботу, нормальну школу, нормальну охорону здоров’я прибрані та відремонтовані дороги, створений басейн чи інші умови для якісного життя».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук