Тернопільські волонтери передали батальйону «ОУН» вантажний автомобіль

СуспільствоТамта Ґуґушвілі, 27 листопада 20144570

Тернопільські волонтери 27 листопада передали вантажівку МАЗ добровольчому батальйону «ОУН». Це вже третій автомобіль, який вони передали батальйону, але два попередні були легковиками. Вантажівку планують використовувати для транспортування боєприпасів у зоні АТО.  

«ОУН» із серпня дислокується у селі Піски, неподалік від Донецького аеропорту. За цей час добровольці отримали від волонтерів 10 автомобілів. МАЗ – це перша вантажна машина у батальйоні. Планують використовувати її для перевезення боєприпасів.

«Машини на передовій – це розхідні матеріали. Більшість автомобілів, які ми отримали, вже не на ходу з різних причин – прилетів снаряд  і машина вже пошкоджена. Окрім цього, доводиться їздити на ділянках доріг, які прострілюються. Незважаючи на бездоріжжя там треба їхати швидко, щоб не влучив кулеметник чи снайпер. Тому машина в таких умовах довго не експлуатується», – наголошує заступник командира батальйону «ОУН» Борис Гуменюк.

Це вже третій автомобіль, який отримує батальйон «ОУН» від волонтерів Тернопільщини.   

«Михайло Жирівський активно сприяє батальйону в транспорті. Він домовився з банками, які нам надали буси. А цю машину він придбав на кошти, які збирали студенти Тернопільського медичного університету, і на пожертву підприємців Тернополя», – каже Борис Гуменюк.

«Ми збирали кошти близько трьох тижнів, проводячи акцію «Фото патріота». Люди за патріотичні фото пожертвували майже 35 тисяч гривень, 20 тисяч було витрачено на купівлю цієї машини», – розповів студент Олександр Шевчук.

Автомобіль понад два роки не експлуатувався, потребував заміни багатьох запчастин. Незважаючи на те, що майстри разом з братом заступника командира батальйону «ОУН» Миколою лагодили машину безкоштовно, багато довелося витратити на ремонт. Коштами допомагала «Самооборони Тернопільщини».

«Мені батальйон «ОУН» дуже близький, оскільки там служить подруга, а також тому, що в батальйоні воює колега по цеху Борис Гуменюк. Тому, коли один письменник волонтер, а інший – військовий, мусимо допомагати один одному. Ми на ремонт бойової машини передала близько 8 тисяч гривень», – зазначив волонтер «Самооборона Тернопільщини» Лілія Мусіхіна.

Машина з Тернополя поїде завантажена допомогою, яку зібрали волонтери. Це їжа, медикаменти, берці, військова зимова форма, термобілизна, цигарки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук