Тимошенко вважає Ющенка та Тігіпка "групою підтримки" Януковича
Кандидат на посаду Президента України Юлія Тимошенко заявляє, що кандидати на пост глави держави на чолі з Віктором Януковичем об'єдналися проти неї.
"З 18 кандидатів у президенти я - одна, а всі інші - з іншого боку, тому що там один реальний кандидат, а все інше – це група підтримки, яка міцно тримає його як свого лідера", - заявила Юлія Тимошенко під час робочого візиту до Василькова Київської області.
Як повідомили ZAXID.NET у прес-службі Тимошенко, за словами кандидата в Президенти Юлії Тимошенко, в Україні склався непростий політичний фон. Водночас вона переконана, що свідомі громадяни добре розуміють реальну ситуацію та не піддаються на провокації і неправдиву агітацію її опонентів. "Я сьогодні об’їжджаю країну і бачу, що люди дуже добре усвідомлюють, що відбувається. Це люди, які через серце і розум пропускають політику, а не сприймають її емоційно", - зазначає вона.
Юлія Тимошенко при цьому закликала громадян не втрачати віру і бути свідомими виборцями. За її словами, Віктор Янукович та його команда як раз розраховують на людей, які сьогодні зневірилися і розгубилися, які "у 2004 році піднімалися на Майдан і вірили у майбутнє, а сьогодні втратили віру і надію".
Крім того, Юлія Тимошенко наголосила, що Віктору Януковичу і його команді "на руку" ситуація, якщо виборці голосуватимуть проти всіх кандидатів в Президенти. "Вони для цього навіть свого кандидата висунули з прізвищем Противсіх", - нагадала вона.
Юлія Тимошенко зазначила, що сьогодні збирає по всій країні однодумців, яких закликає пройти випробування у вигляді фінансової кризи та виборів і вийти з цього сильнішими. "Я об'їду стільки міст і селищ, на скільки вистачить сил. Тому що вірю, що Україну ще можна захистити і поставити на ноги", - підсумувала кандидат в Президенти.