Типологізація мене

БлогиЮрій Фінклер , 17 квітня 2019 360
Юрій Фінклер
Журналіст-фрілансер. Мешкає у Львові.

Інші блоги автора

Триває маразм фейсбучної війни між ПОП, Зе і нейтральними. Як людині, яка ніколи не агітувала за ПОП, але відверто знущалась з Зе, мені було вкрай цікаво почитати характеристики власної персони від опонентів, при цьому доволі часто ці характеристики викликали серйозний привід для роздумів щодо доцільності перебування їхніх авторів у категорії «друзі». Але притаманні мені іноді зайвий лібералізм і демократична налаштованість на цікавість до думок інших людей, помножені на допитливість щодо того, а хто з них перший почне публічно стукати на старенького Фінклера (про тих, хто настукає на мене не публічно, довідаються історики років через 100, коли відкриються архіви часів режиму Зеленського), не дозволили мені скоротити список милих моєму серцю друзяк.

Як такої, дискусії не було. Не було предмету дискусії, оскільки мої опоненти не володіли жодним аргументованим фактажем на користь президентських чеснот Зе, що за умов абсолютної закритості Зе видається цілком природнім. Я дійсно побачив серед прихильників Зе безліч людей, просто ображених на життя з тих чи інших особистих причин. Ці люди не зуміли, не змогли, не встигли щось зробити в приватному житті чи на роботі, і це «щось» взагалі не пов’язано із політикою. Тобто – взагалі! Мої опоненти відбивались виключно емоційними постами, які – за умов брутальної поведінки Зе – здебільшого знаходились за межею коректності, що так само видається цілком природнім.

Втім, я можу типологізувати характеристики, якими мене нагородили прихильники Зе і Зе-команди, хоча всі ці атестації моєї персони були набагато більш розлогими і чуттєво забарвленими. Адаптую дану типологізацію до літературних норм (щодо мови конкретної, то типологізували мене різними мовами).

1. Моя національність.

А. Жид, оскільки підтримую Вальцмана.

Б. Антисеміт, оскільки не підтримую Зеленського.

В. Єврей, який не підтримує єврея, в контексті чого одна Пані раптом зацитувала Біблію: «Он изменяет времена и лета, низлагает царей и поставляет царей; даёт мудрость мудрым и разумение разумным». Даниил 2:21» і поставила запитання: «Хотите поспорить с Богом» із твердженням: «Это Вам не социальные коммуникации».

2. Моя сексуальна орієнтація.

А. Той, що спить виключно з чоловіками.

Б. Той, що спить з будь-яким, але в неприродній спосіб.

В. Той, що вже взагалі не може спасти з будь-ким.

3. Моя світоглядна орієнтація.

А. Фашист.

Б. Бандера.

В. Масон.

Г. Демократ. Останнє потребує пояснення. В межах чергової (назвемо це так) дискусії щодо (назвемо це так) парламентсько-президентських стосунків я дорікнув одній Пані, яка дуже шкодувала, що Савченко не розстріляла Верховну раду, з приводу можливої смерті 450 людей. Ця Пані, до слова, чекає на дитину.

4. Послідовник Адольфа Гітлера. Потребує пояснення. У поширенні інтерв’ю матері Зе була репліка-коментар про те, що тільки проста і звичайна матір може стати запорукою хорошого керівника державою. На моє зауваження, що це не аргумент і, наприклад, фрау Клара так само була простою і звичайною… Ну, продовжувати не буду.

5. Професійний деградант.

6. Посіпака адміністрації президента.

7. Усі ви такі.

8. Щось багато пов’язаного з тваринками.

Тощо…

Усвідомлюю, що далі буде навіть після другого туру, але вже бачу тенденцію до «кулка Мацея», тому нічого нового не передбачаю. Розумію і те, що кожен Зе-бот може написати щось схожу про його атестацію. Чудово, нехай напише. Подивимось, може, хоч наші типологізації склеюють Україну…

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук