ТОП-спікери списку партії «Слуга народу» зустрілись з представниками бізнес-середовищ Львівщини

Суспільство17 липня, 19:27 807 0

Держава і бізнес – партнери. Змінити взаємодію влади та підприємництва – це один з пріоритетів нової влади. Про це топ-спікери списку партії «Слуга народу» запевнили підприємців на зустрічі у Львові.

«Ключова проблема – це відсутність взаємодії між бізнесом та владою. А частіше за все ця взаємодія направлена на те, щоб «обілетити» бізнес. І корупційна складова є головною, з якою стикається бізнес в нашій державі, і не тільки бізнес», – сказав Дмитро Разумков, голова партії «Слуга народу».

Нова генерація політиків обіцяє не заважати бізнесу, а навпаки – захищати національного виробника, сприяти здоровій конкуренції, розвитку бізнесу та зміцнювати національну валюту. А ще команда Президента Зеленського впевнено спростувала у Львові міф про можливі зміни в оподаткуванні ФОПів.

«Ніякої відміни спрощеної системи оподаткування не буде точно», – пообіцяв представник партії «Слуга народу» Мар'ян Заблоцький.

Власники підприємств та менеджмент нарікають, що не тільки бізнес не може бути рушієм економіки країни. Модель, коли підприємці закривають діри в бюджетах різних рівнів, неприпустима.

«Приємно розуміти, що нас чують. Звичайно, що ми розуміємо, що один в полі не воїн і подивимось, як вони будуть чути бізнес далі», – зазначила керівниця Західноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації Мар'яна Луцишин.

«Ми чекаємо чесних правил гри. Треба все робити для того, щоб наші люди мали тут роботу і не їхали за заробітками в Європу», – зауважив підприємець Володимир Баран.

Спікери «Зе! Команди» пообіцяли також підприємцям, що вони зможуть безпосередньо впливати на законодавчі ініціативи.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук