Три причини, чому Україна й досі не має міністра охорони здоров'я

Три причини, чому Україна й досі не має міністра охорони здоров'я

Міністра охорони здоров'я України досі немає через відсутність фінансування галузі. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявила нардеп від "Самопомочі", заступник голови комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я Ірина Сисоєнко.

"Були всі міністри, не було міністра охорони здоров'я. Напевно, тому що фінансування охорони здоров'я відбувається за залишковим принципом. Можливо, це через те, що кандидатура міністра охорони здоров'я для чинного уряду не є такою важливою, і тому зараз міністерство знаходиться в стані невизначеності", – заявила нардеп.

За словами Сисоєнко, ні у кого з кандидатів на пост міністра немає концепції розвитку охорони здоров'я на найближчі 10 років. "Ні в кого немає, тим більше у народних депутатів, тому що те, що зараз стосується охорони здоров'я, більшість управлінських рішень приймаються під прапором агресивного популізму, і як раз професіоналізм залишається поза зоною прийняття цих рішень", – відзначає вона.

Нагадаємо, ще 14 квітня парламент 239 голосами затвердив новий склад Кабінету міністрів на чолі з Гройсманом. Станом на тепер визначені всі керівники міністерств, крім Міністерства охорони здоров'я. За словами народного депутата (БПП) Олексія Мушака, від цієї посади відмовилися вже 15 кандидатів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук