Тринадцять школярів з Львівщини отримуватимуть стипендію президента України

Найбільше стипендіатів з фізико-математичного ліцею при ЛНУ ім. Івана Франка

СуспільствоЮлія Лавришин, 26 жовтня 201612400
Міністерство науки і освіти України призначило президентські стипендії 270 старшокласникам

Тринадцять школярів зі Львова та Львівської області впродовж року отримуватимуть стипендії від президента України за перемогу у Всеукраїнських учнівських олімпіадах та Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідних робіт. Про це йдеться в наказі міністерства освіти і науки України №1261 від 20 жовтня цього року.

Впродовж року їм виплачуватимуть по 1243 грн щомісяця.

Стипендії отримуватимуть дев’ятеро учнів зі Львова, троє з Дрогобича та ще один з Сокальського району.

Серед львівських навчальних закладів найбільше відзначився фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка. Зокрема за перемогу в олімпіаді з фізики стипендію призначили учневі 8 класу Володимирові Фединяку, учням 10 класу Наталі Бажан та Олександру Краєвському, а також учневі 11 класу Антонові Кістьянцу. За олімпіаду з хімії – учням 9, 10 та 11 класів Артемові Янчаку, Тарасові Сеху та Леву Єфімову. Ще одна ліцеїстка – учениця 11 класу Марія Лопачак – отримуватиме стипендію за перемогу в конкурсі-захисті нуково-дослідних робіт з хімії.

Також за перемогу в олімпіаді з української мови та літератури президентську стипендію отримуватиме учениця 11 класу Львівської гімназії «Євшан» Олена Вол.

За перемогу в конкурсі-захисті науково-дослідних робіт зі всесвітньої історії стипендію отримуватиме учень 11 класу Львівської середньої школи № 21 Дмитро Пугач. За перемогу в такому ж конкурсі з етнології – учень 11 класу Львівської середньої загальноосвітньої школи №43 Святослав Угрин.

Відзначились і старшокласники з Дрогобича. Стипендії отримуватимуть учениця 11 класу спеціалізованої школи 1-3 ступенів №2 Катерина Іванишин – за перемогу в олімпіаді з української мови та літератури, учень 11 класу Дрогобицького педагогічного ліцею Владислав Далявський – за перемогу в конкурсі робіт з електроніки та приладобудування учениця 11 класу цього ж навчального закладу Анна Зварич – за перемогу у конкурсі робіт з лісознавства.

За перемогу у конкурсі науково-дослідних робіт в секції охорони довкілля та раціонального природокористування стипендію отримуватиме учень 11 класу Поторицької загальноосвітньої школи 1-3 ступенів Сокальського району Роман Козира.

Олімпіади та конкурси відбувались взимку цього року. Більшість з цих степендіатів зараз є першокурсниками вищих навчальних закладів.

Загалом президентську стипендію отримуватимуть 270 учнів в Україні. З них 150 – за перемогу або призове місце у Всеукраїнських олімпіадах та 120 – за перемогу або призове місце у конкурсі-захисті науково-дослідних робіт.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук