Уряд оприлюднив розміри стипендій для студентів і школярів

Кабінет Міністрів встановив розмір мінімальної стипендії для студентів вищих навчальних закладів 3-4 рівнів акредитації на рівні 825 грн на місяць. Про це йдеться в постанові уряду №797, оприлюдненій 8 жовтня.

Постанова передбачає встановлення рівня мінімальної стипендії для студентів вузів 1-2 рівнів акредитації в 622 грн на місяць, а професійно-технічних навчальних закладів - 311 грн на місяць.

Розмір соціальної стипендії для учнів професійно-технічних навчальних закладів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також учнів, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків, встановлений на рівні 961 грн на місяць, а для студентів - 1 989 грн на місяць.

Також Кабмін встановив рівень президентських стипендій для студентів вузів 1-2 рівнів акредитації в 1 130 грн на місяць, 3-4 рівня акредитації - 1356 грн на місяць, а професійно-технічних навчальних закладів - 904 грн на місяць.

Розмір іменних і академічних урядових стипендій для студентів вузів 1-2 рівнів акредитації становить 1017 грн на місяць, 3-4 рівня акредитації - 1243 грн на місяць, а професійно-технічних навчальних закладів - 791 грн на місяць.

Розмір стипендії Президента учасникам і призерам міжнародних учнівських олімпіад з базових навчальних предметів встановлений для учасників на рівні 1243 грн на місяць, а призерів - 1356 грн на місяць.

Розмір стипендії Президента для переможців всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів і Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук - 1243 грн на місяць.

Розмір стипендії Кабміну переможцям всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури – 1243 грн на місяць.

Розмір стипендії імені Тараса Шевченка учням середніх загальноосвітніх навчальних закладів - 1356 грн на місяць.

Дане рішення уряду набуло чинності 1 вересня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук