Цьогоріч у «Шевченківському гаю» відреставрують вісім пам'яток

СуспільствоІ.Р., 12 квітня 20182030
Цьогоріч у «Шевченківському гаю» відреставрують вісім пам'яток
фото Гал-інфо
Церква с. Стоянів, яку відреставрують цьогоріч

У 2018 році у Музеї народної архітектури і побуту ім. Криментія Шептицького планують відреставрувати вісім об’єктів, повідомили в прес-службі Львівської міськради.

За минулий рік у «Шевченківському гаю» відреставрували ще дев’ять об’єктів. Для цього із бюджету розвитку міста було використано 1,37 млн грн.

На 2018 рік музейники запланували реставрацію восьми об’єктів, зокрема візьмуться за церкву із с. Стоянів і хату зі с. Сілець, що у секторі «Львівщина», а також відновлять не так давно реставрований буковинський вітряк зі с. Шилівці, який минулого року пошкодив буревій.

«Як показує досвід, за рік у середньому ми реставруємо 8-9 великих архітектурних об’єктів. За минулий рік нам навіть вдалося перевиконати наш план: замість вказаних восьми, ми повністю зробили дев’ять, а ще один, хату зі с. Бережниця – відреставрували на 50%. Таким чином, незважаючи на труднощі, які створюють часом погода, а часом і людський фактор, ми упевнено працюємо, дотримуючись задекларованої стратегії Музею», – зазначив директор Роман Назаровець.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук