ЦВК спростила процедуру зміни виборчої адреси виборця

Тепер для зміни місця голосування потрібна лише заява виборця

Раніше виборцю необхідно було надати документи, що підтверджують оренду ним житла

Під час зміни місця голосування виборцю більше не потрібно надавати Центральній виборчій комісії документальне підтвердження фактичного місця проживання. Про це йдеться у повідомленні ЦВК.

Як повідомляється, ЦВК виключила вимогу документального підтвердження фактичного місця проживання виборця. Тепер у заяві про зміну місця голосування треба вказати лише адресу житла, за якою виборець проживає та яку просить визначити його новою виборчою адресою.

ЦВК також оприлюднила відео, яке розповідає, як змінити місце голосування онлайн через сайт drv.gov.ua за допомогою електронного підпису.

Як інформував ZAXID.NET, 15 липня Верховна Рада підтримала постанову про призначення місцевих виборів в Україні на 25 жовтня 2020 року.

Згідно з постановою місцеві вибори 25 жовтня відбудуться в Україні всюди, окрім окупованого Росією Криму та непідконтрольних українському уряду районів Донецької і Луганської областей.

Цьогорічні чергові місцеві вибори пройдуть на новій територіальній основі, вперше буде використана система пропорційного представництва за відкритими виборчими списками, а також застосовані гендерні квоти.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук