Туристично-інформаційний центр Львова відзначили сертифікатом TripАdvisor

СуспільствоОрися Шиян, 29 липня 20163860

TripАdvisor нагородив міський центр туристичної інформації Львова сертифікатом відмінної якості. Це означає, що абсолютна кількість мандрівників з усього світу, які скористались сервісом львівського ТІЦ, відмітили його як бездоганний, інформує прес-служба ЛМР.

«Ця відзнака прийшла до нас не випадково. Ми багато працювали над покращенням сервісу, зокрема інформаційного. В рамках кампанії «Привітне місто», яку започаткувала міська рада у 2012 році, ми встановили критерії якості сервісу «5 зірок» та працювали із закладами індустрії гостинності щодо впровадження цих високих стандартів обслуговування. Адже перш, ніж вимагати від когось доброї роботи, почни зі себе та покажи власний приклад. Тому те, що ми маємо сьогодні у Львові хороший сервіс ― це результат важкої командної роботи усіх гравців туристичного кластеру», ― зазначила начальник управління туризму Галина Малець.

«Сертифікатом від TripАdvisor нагороджують лише тих, хто незмінно дотримується високих стандартів якості в обслуговуванні своїх відвідувачів та надає першокласний сервіс. Будемо намагатися і надалі відповідати цим високим стандартам,  вдосконалюватися, аби стати ще кращими», ― пообіцяв в.о. директора Центру туристичної інформації Володимир Площанський.

Це надає потенційному гостю більше причин, аби обрати саме цей ТІЦ серед багатьох інших, пояснює сервіс TripАdvisor.

TripAdvisor — американський веб-сайт, що дозволяє своїм користувачам спланувати майбутню подорож до будь-якої країни світу на основі відгуків зареєстрованих користувачів, які вони залишають на сайті. З 2010 року сертифікатом якості нагороджуються підприємства готельного та туристичного бізнесу, які надають першокласне обслуговування. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук