Тягнибок не домовлятиметься з «УДАРом» по мажоритарниках

8 жовтня 2012107710
Тягнибок не домовлятиметься з «УДАРом» по мажоритарниках
фото ZAXID.NET
Олег Тягнибок

Партія ВО «Свобода» не веде переговорів із партією «УДАР» Віталія Кличка щодо кандидатів на одномандатних округах, повідомив сьогодні у Дніпропетровську лідер партії Олег Тягнибок.

«Я не мав жодних переговорів із Кличком», – цитує Тягнибока Радіо Свобода.

Водночас він заявив, що знає про перемовини з «УДАРом» своїх партнерів із Об’єднаної опозиції «Батьківщина». «У принципі, якщо вони визначаться по кандидатах у мажоритарних округах, то ВО «Свобода» буде підтримувати по тих 190 округах, які перейшли в результаті розподілу до «Батьківщини», тих узгоджених кандидатів», – сказав політик.

Він також сказав, що на решті – 35 – одномандатних округах, де висунула своїх кандидатів партія «Свобода», знімати їх на користь «УДАРу» не будуть.

 «У нас нема таких округів, де ми могли б знімати кандидатів. Я наскільки аналізував, у нас із 35 округів нема жодного, де б «УДАР» міг претендувати на перемогу, а наші кандидати – ні», – повідомив Тягнибок.

Сьогодні ж один із лідерів Об’єднаної опозиції «Батьківщина» Анатолій Гриценко заявив, що переговори «Батьківщини» з «УДАРом» по мажоритарних округах завершаться до неділі, 14 жовтня.

Нагадаємо, вибори до Верховної Ради України відбудуться 28 жовтня 2012 року за змішаною пропорційно-мажоритарною системою: 225 депутатів обираються за списками політичних партій (бар'єр для проходження в Раду - 5%), ще 225 - в мажоритарних округах. Відповідні зміни до закону про вибори народних депутатів прийняла ВРУ 17 листопада 2011 року. «За» закон, розроблений спеціальною комісією Верховної Ради, проголосували 366 депутатів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 10

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Сергій 14 жовтня 2012, 15:36

  Абсолютно правильно, негоже українцям-патріотам об’єднуватися з боксером, який давно себе дискредитував і є купа фактів, що це олігархічний провладний проект. Свобода обійдеться і без кличка! Слава Україні!

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • pmazur 11 жовтня 2012, 11:02

  Головним завданням для Удару, ОО та Свободи є провести більше своїх представників, а не спільні дії для загальної перемоги.
  Якщо на Сході українців в основному готові проголосувати за Партію регіонів, то сьогоднішнє життя їх влаштовує. Якщо не влаштовує, то чому підтримують ПР, віддають владу олігархам?
  Якщо люди не захочуть знову віддати владу ПР, то просто підуть на вибори і будуть голосувати проти ПР (5-10%), як це було з "Нашою Україною", навіть не маючи достойної альтернативи і ніякі фальсифікації не допоможуть.

  Сьогодні у Верховну Раду України потрібно «300 Українців-спартанців»
  1 Депутат іде на державну службу, як солдат в армію, забезпечений державою для повноцінного виконання своїх повноважень, без мільйонних активів та бізнесу.
  2 Депутат виконує завдання його виборців, оприлюднене на виборчих дільниця.
  3 Виборець захищає свій вибір та реагує на звернення депутата про підтримку, у разі не можливості виконання даних завдань.
  4 Депутат звітує за виконання завдань систематично на зборах перед виборцями округу по дільницях.
  5 У разі не виконання завдань та не звітування, виборці відкликають депутата.
  Кожен виборець розповсюджує даний лист.
  Кандидат погоджується з його текстом.

  Яка з політичних партій може запропонувати таких кандидатів?

  Додаток перелік основних завдань від виборців округу кандидату на 2012р.:
  Наприклад:
  1 захистити українську мову
  2 …….

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Правдивий 10 жовтня 2012, 12:23

  На сьогоднішній день такі договореності- то дурниці, які нічого доброго опозиційним силам не дадуть.Треба було домовлятися набагато швидше, коли КЛИЧКО пропонував.Тепер вже пізно. Має бути ще заява кандидата. Тобто, люди, які вклали сотні тисяч, чи мільйони в свою виборчу компанію мусять тепер знятися. Яка реакція буде? Та не знімуться. А крім того, на кожному окрузі є ще десяток інших « опозиціонерів», які будуть продовжувати боротьбу.!!?? З ними як??

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Більше коментарів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук