У 2018 році бюджет розвитку Львова може зменшитись

СуспільствоБ. В., 27 жовтня 20173970
У 2018 році бюджет розвитку Львова може зменшитись
фото ZAXID.NET

Наступного року бюджет розвитку Львова може зменшитись вдвічі. Про це заявив міський голова Львова Андрій Садовий у своєму відеозверненні. Причиною для такого скорочення можуть стати реформи, запропоновані урядом: фінансування закладів профтехосвіти має відбуватись з місцевого бюджету.

«Унаслідок бюджетної децентралізації українським громадам почали залишати більше коштів, які збираються у вигляді податків на їх території. Це дозволило багатьом містам почати дуже важливі проекти - ремонти шкіл та доріг, закупівлю транспорту і так далі. Відповідно до урядових ініціатив вже наступного року міста можуть суттєво збідніти. На громади планують накинути фінансування традиційно державних статей бюджету - коледжі, профтехучилища, а також державні пільги на житлово-комунальні послуги», - заявив Андрій Садовий.

Через такі дії, вважає міський голова, бюджет розвитку Львова може зменшитись в два рази.

«Ситуація з профтехосвітою взагалі абсурдна. Містам доручили фінансувати ПТУ, але не дозволили ними управляти. Тобто гроші дайте, але керувати ми будемо самі. А ця галузь потребує серйозного підсилення. Адже Україна втрачає свій потенціал у виробничих професіях. Навіть ті інвестори, які відкривають свої виробництва, відчувають дуже сильний кадровий голод на працівників та інженерів», - додає мер Львова.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук