У львівських двориках облаштовуватимуть зони відпочинку

СуспільствоІрина Знась, 9 серпня 20142610

Виконавчий комітет Львівської міської ради під час засідання 8 серпня погодив «Положення про порядок облаштування благоустрою прибудинкової території та влаштування приквартирних двориків у м. Львові».

Зокрема мешканці багатоповерхових будинків зможуть звернутися до районних адміністрацій із проханням організувати відпочинкову зону у дворі. Йдеться про лавки, зелені насадження. Також великий акцент ставився на влаштуванні приквартирних двориків.

Покращити свої умови проживання зможуть і мешканці перших поверхів.

«Скажімо, якщо на першому поверсі є квартира, яка бажає покращити свої житлові умови, може звернутися до голови районної адміністрації та зробити собі вхід у квартиру не з під’їзду, а через балкон», - пояснила голова Залізничної адміністрації Ірина Гримак.

Таким чином, облаштування благоустрою прибудинкової території передбачає огородження частини прибудинкової території з метою її використання як відпочинкової зони для мешканців будинку. Щодо приквартирного дворика, то це відокремлений благоустрій приквартирної ділянки, з додатковим виходом з квартир першого поверху багатоповерхових житлових будинків.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук