Тригривневий тариф на проїзд у маршрутці обґрунтований, – ЛМР

Львівська міська рада озвучила результати перевірки розрахунку тарифів на перевезення пасажирів у міському транспорті. Згідно з даними аудиту, вартість проїзду у міських маршрутках у розмірі 3 гривень є обґрунтованою. 

Про це у п’ятницю, 8 серпня, під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради розповів начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктор Щир.

За його словами, результати аудиту, який провела Львівська міська організація «Експерт-груп», свідчать, що тариф на проїзд у маршрутці у розмірі 3 грн не є завищеним. Аудитори встановили, що загальна вартість проїзду коливається від 3,69 грн до 2,66 грн в залежності від маршруту. Однак до цієї суми не включали оплату за перевезення пасажирів-пільговиків. Якщо ж рахувати тариф включно з пільговиками, то обґрунтована вартість одноразового проїзду становитиме понад 5 грн (на маршруті №10). За словами Щира, пільговики становлять 25% від загальної кількості пасажирів.

При розрахунку тарифів враховували такі критерії, як витрати на паливо, на шини, акумуляторні батареї та інше технічне оснащення автобуса, кількість водіїв на маршрутах, пасажиропотік, адміністративні витрати тощо.

Для моніторингу пасажиропотоку аудитори обрали по одному маршруту кожного перевізника: №10 (АТП-1), №11 (ТзОВ «Міра і К»), № 36 (ПАТ «ЛАТП 14630»), № 39 (ТзОВ «Фіакр-Львів»), №49 (ТзОВ «Успіх БМ»). Перевірки проводились у середу та неділю. 

Як повідомляв ZAXID.NET, у Львові з 1 травня тариф за одноразовий проїзд у маршрутках підняли до 3 грн. А з 1 червня цього року піднявся тариф і на проїзд у електротранспорті до 2 грн загальний та до 1 грн пільговий.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук