Львівські трамваї дорожчають у неділю

Вартість місячних проїзних абонементів на електротранспорт не зміниться

СуспільствоІрина Пакош, 30 травня 2014, 15:47 8503 0

З 1 червня проїзд у міському електротранспорті Львова подорожчає з 1,5 грн до 2 грн. Вартість пільгового квитка становитиме 1 грн. Відповідне рішення 30 травня прийняв виконавчий комітет Львівської міськради.

Вартість місячних абонементів залишиться незмінною: на проїзд у трамваї чи тролейбусі – 70 грн повна ціна та 35 грн пільгова; на проїзд у трамваї і тролейбусі – 100 грн повна ціна і 50 грн пільгова.

«Львівелектротранс» заробляє 2,5 млн грн, а витрачає 7 млн

В. о. директора департаменту ЖКГ Львівської міськради Володимир Олійник розповів, що «Львівелектротранс» подав розрахунки тарифу 2,3 грн, однак тариф підняли до 2 грн.

Як повідомили у  прес-службі Львівської міськради, протягом  дії тарифу на перевезення в міському електротранспорті у розмірі 1,5 грн відбулися зміни розміру мінімальної заробітної плати з 1073 грн. до 1218 грн, у вартості практично всієї номенклатури матеріалів, запасних частин, агрегатів, енергоносіїв, паливо-мастильних матеріалів.

Виконуючи в повному обсязі послуги з пільгових перевезень,  підприємство постійно недоотримує кошти з державного бюджету за ці перевезення. У 2014 році рівень відшкодування з держбюджету становить 40% від потреби. 

ЛКП «Львівелектротранс» в 2013 році за фінансовими результатами понесло збитки в сумі 22 млн грн середній дохід у 2013 році від перевезення одного пасажира  міським електротранспортом становив 1,13 грн.

Нагадаємо, на громадських слуханнях 7 травня цього року директор ЛКП «Львівелектротранс» Орест Козак сказав, що підняття ціни є обґрунтованим, оскільки підприємство не є самоокупним і потребує значних дотацій. За його словами, підприємство за місяць заробляє лише «2,5 млн грн, а витрачає 7 млн».

Востаннє у Львові тариф на електротранспорт піднімали у червні 2012 року.

Додамо, що у місті з початку травня до 3 грн подорожчав проїзд у маршрутках.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук