Разовий квиток на трамвай та тролейбус у Львові подорожчає до 2 грн

Оксана Панчишин, 7 травня 201423430
Разовий квиток на трамвай та тролейбус у Львові подорожчає до 2 грн
фото ZAXID.NET
Проїзд в електротранспорті Львова подорожчає

Ціну на проїзд у львівських трамваях та тролейбусах таки варто підняти до 2 грн, а вартість пільгового квитка – до 1 грн. Такого рішення дійшли учасники громадських слухань щодо підняття тарифу на проїзд в електротранспорті Львова. Пропонують підвищити вартість проїзду з 1 червня.

Як зазначив директор ЛКП «Львівелектротранс» Орест Козак, така ціна разового квитка є обґрунтованою, оскільки сьогодні підприємство не є самоокупним і потребує значних дотацій. За його словами, підприємство за місяць заробляє лише «2,5 млн грн, а витрачає 7 млн».

Зі свого боку, учасники слухань висловилися за те, що потрібно поліпшувати контроль за оплатою проїзду. «У транспорті часто лежать квитки, які інші пасажири використовують повторно і це не контролюється», – зауважив громадський активіст Тарас Петрів. За його словами, в такий спосіб втрачається близько 1 млн грн.

Також вони вимагали відкритого кошторису витрат ЛКП «Львівелектротранс». «Ми не проти підняття ціни на проїзд, але ми хочемо чітко бачити, на що потрібні ці кошти і де їх бракує», – наголосили учасники слухань.

Відзначимо, що попри підвищення вартості разових квитків, місячні проїзні картки і надалі коштуватимуть: на проїзд у трамваї чи тролейбусі – 70 грн повна ціна та 35 грн пільгова; на проїзд у трамваї і тролейбусі – 100 грн повна ціна і 50 грн пільгова.

У проекті рішення, який виноситимуть на розгляд виконавчого комітету, зазначено, що вартість проїзду в електротранспорті має змінитися з 1 червня цього року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук