Львівські перевізники погодились розмістити графіки руху у маршрутках

Активісти громадської організації «За якісний транспорт» розробили варіант оформлення графіків руху автобусів, які будуть розміщуватися в салонах автобусів міста Львова. Графіки розмістять у салонах після затвердження остаточного варіанту макета.

«Звертаємо увагу, це лише приклад оформлення. Реальні інтервали та час відправлення автобусів буде уточнено», – зазначили активісти.

Громадські активісти також закликають львів’ян долучитись до обговорення цього варіанту у соціальній мережі Facebook.

Голова асоціації перевізників Львівщини Іван Велійка розповів ZAXID.NET, що два тижні тому, під час засідання робочої групи, усі перевізники погодились оприлюднити графіки руху своїх маршрутів, тому зараз триває робота над макетами табличок з інформацією про час руху маршрутки.

«Пасажир, безумовно, повинен володіти інформацією щодо початку та кінця руху певного маршруту. На графіках буде зазначено це, а також інтервал руху. Крім того, інтервал може бути різним вранці та вдень, тому це теж буде уточнюватись на графіку», – зазначив він.

Втім, коли саме графіки з’являться у маршрутках Велійка точно сказати не зміг. Він зазначив, що після того, як макет затвердять остаточно, перевізники розмістять графіки у салоні кожного автобуса.

Як повідомляв ZAXID.NET, попередньо львівські перевізники не хотіли оприлюднювати графіки руху маршруток, агрументуючи це тим, що важко затвердити реальний графік, і тому мешканці можуть почати скаржитись, адже час руху маршрутки не співпадатиме з часом, зазначеним на графіку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук