Львівські перевізники не хочуть оприлюднювати графіки руху маршруток

Активісти ГР «За якісний транспорт» вимагають у перевізників оприлюднити графіки руху маршрутних таксі. Згідно з їхніми вимогами, на графіку повинна міститись інформація про час відправлення першої та останньої маршруток, а також інтервал їхнього руху.

Про це ZAXID.NET повідомили активісти ГР «За якісний транспорт».

Вчора, 16 липня, під час засідання робочої групи, на якій були присутні представники від міськради, а також перевізники, активісти руху «За якісний транспорт» вимагали від перевізників оприлюднити графіки руху маршрутних таксі. Необхідність такого кроку вони пояснили тим, що не всі маршрутки їздять зранку і пізно ввечері, тому наявність графіку дозволить відслідковувати такі порушення.

Однак на таку пропозицію перевізники погоджуються неохоче та аргументують це тим, що такі зміни призведуть до збільшення кількості скарг від мешканців.

«Проблема полягає у тому, що ми не можемо затвердити реальні графіки, які є на кожному маршруті офіційно, оскільки це порушення законодавства та умов договору», – заявив заступник начальника управління транспорту і зв’язку Львівської міської ради Сергій Журбенко.

Окрім того, під час зустрічі активісти разом з перевізниками домовились про те, що перевізники найближчим часом зареєструються у соціальній мережі Facebook, щоб приймати скарги від мешканців на свої маршрути.

Як повідомляв ZAXID.NET, учасники громадського руху «За якісний транспорт», який з дозволу міської ради проводить оцінку якості транспортних перевезень у Львові, у період з 1 до 9 липня перевірили більшість маршрутів та виявили чимало порушень у поведінці водіїв та санітарному стані автобусів.

Нагадаємо, у Львові триватимуть постійні перевірки маршруток, які проводять активісти ГР «За якісний транспорт» спільно з Львівською міською радою.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук