У березні заньківчани презентують хіт Бродвею «Club самотніх сердець»

Виставу, яка з успіхом йде в усьому світі, на львівській сцені ставить київська режисерка

Головні новини Львова 22.02Марічка Крижанівська, 22 лютого, 19:00 1103 0

Уперше на львівській сцені з'явиться хіт Бродвею – вистава, яка з успіхом йде в усьому світі, «Club самотніх сердець». Прем'єра у театрі ім. Марії Заньковецької відбудеться 2 і 3 березня.

Головні героїні вистави – три подруги, які уже мають внуків, поховали своїх чоловіків і самотність намагаються заповнити дружбою своєї жіночої трійці. Гламурні пані розважаються та сумують і змусять по-іншому поглянути на їхній вік.

«Вони дуже самотні після того, як померли їхні чоловіки, але в кожної самотність проявляється по-іншому. Скажімо, моя героїня настільки фанатично вірна своєму чоловікові, що вона змушує до такої ж вірності і своїх товаришок, а вони зовсім інші», – розповіла народна артистка України Олександра Гуменецька.

Кожна героїня по-своєму повертає хід власного життя. Ця трагікомедія – за п'єсою Айвена Менчелла «Цвинтарний клуб» – не лише про американок покоління хіпі, на яких у виставі натякатиме музика Бітлз і рок-н-рол, а й про жінок у будь-якій країні світу, які досягли зрілого віку.

«Мені дуже подобається, що ми граємо ролі жінок нашого віку. Нам знайомі ці проблеми, нам знайомі ці відчуття. І мені дуже цікаво, бо я давно не грала кохання на сцені. Коли я була молодша, в мене було багато ролей про кохання. І тут раптом є можливість згадати якісь такі романтичні речі», – зізнається народна артистка України Олександра Бонковська.

Про серйозні речі у цій п'єсі говорять жартома і з гумором.

«Мені здається, що це не тільки про особисте. Просто про те, що не можна зупинятися, поки ти живеш, не треба на собі ставити якісь позначки, що ти вже старий, що ти вже нічого не можеш. До речі, це проблема зараз світова», – ділиться думками київська режисерка Тетяна Аркушенко, яка працює над постановкою.

«Таня – молодчинка! Вона змушує акторів ламати свої підходи, стереотипи. В мене були дуже різні варіанти, я ніяк не могла знайти, як вирішити те, чи те, а вона підказує одне слово і все, пішло. Вона молодець, вміє знайти ключик до актора», – розповіла заслужена артистка України Галина Давидова.

Наразі ще тривають репетиції, прем'єра запланована на 2 і 3 березня. Заньківчани придбали авторське право на постановку п‘єси українською мовою, тому кількість вистав чітко визначена.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук