У бібліотеці Києво-Могилянської академії за книжковими шафами знайшли раритетний револьвер

У бібліотеці Києво-Могилянської академії за книжковими шафами знайшли раритетний револьвер
фото МВС
Револьвер, а також інші цінні предмети знайдені під час ремотних робіт стануть експонатами музею НаУКМА

У Староакадемічному корпусі бібліотеки Національного університету «Києво-Могилянської академії» (НаУКМА) під час проведення ремонтних робіт за книжковими шафами знайшли раритетний револьвер. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook радник міністра МВС Михайло Апостол.

«Це револьвер, думаю, жіночий, якому не меньше 150 років. Шестизарядний, в барабані однієї кулі немає (це тема для майбутніх досліджень, в кого стріляла жінка в ті роки). Всі ознаки ,що виготовлений в Європі: чорна пластмаса з декоративними візерунками вмонтована в металічний корпус, а на корпусі вибито цифру 7 і букви RN і щось на зразок корони», - описав він знахідку.

Апостол зазначив, що книжкові шафи в бібліотеці були вмонтовані більше 150 років тому і з того часу не переміщувалися, а будівлю корпусу в 1704 році побудували за розпорядженням Мазепи.

«Керівництво НаУКМА звернулося до мене допомогти, щоб цей револьвер повернувся у власний музей. Як тут не допомогти», - додав він і запевнив, що револьвер, а також інші цінні предмети - афіші, документи, карти - будуть експонатами музею НаУКМА.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук