У Білорусі міліція хоче засудити блогера через «заміну державних ЗМІ»

СвітКатерина Чурилова, 5 червня 20172320
У провину активісту поставили 17 роликів, зокрема, стрімів, які він розмістив на YouTube

Гомельського блогера Максима Филиповича судитимуть за незаконне виготовлення продукції ЗМІ. Про це він повідомив на своєму каналі на YouTube, пише «Громадське».

Відповідний протокол, як повідомив Филипович, щодо нього складено 2 червня. До відділення міліції блогера викликали СМС-повідомленням.

У провину Филиповичу поставили 17 роликів, зокрема — стрімів, які він розмістив на своєму каналі.

У документі йдеться, що на YouTube є канал «Гарантий нет», зареєстрований Филиповичем. На канал підписані 24,3 тис. осіб, «загальна кількість переглядів контенту становить понад 5,3 млн одиниць».

Міліціонери дійшли висновку, що «з урахуванням зростання популярності свого каналу Филипович фактично підміняє собою державні ЗМІ, в тому числі щодо формування громадської думки серед громадян Білорусі».

Він нагадав, що нещодавно на своєму каналі критикував білоруське телебачення за сюжет, який порочить його дружину і не виключає, що таким чином — адміністративним переслідуванням — влада помстилася йому.

Цієї весни Филипович відсидів в ізоляторі тимчасового тримання в цілому 30 діб, 23 з яких — за участь в «Марші нетунеядців» — в Гомелі, Бресті і Молодечно, де він знімав відео.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук