У Білорусі заблокували низку незалежних інтернет-сайтів

СвітОльга Карабан, 21 грудня 20144160

У суботу ввечері, 20 грудня, у Білорусі користувачам стали недоступні деякі незалежні інформаційні інтернет-портали. Раніше був закритий доступ до опозиційних сайтів, повідомляє Російська служба ВВС.

Робота нейтрального, за визначенням білоруських аналітиків, порталу naviny.by та інформаційного агентства БелаПАН була заблокована з невідомих причин.

Сайт onliner.by, який публікував поруч із новинами комерційну інформацію, був виключений з національної доменної зони за рішенням оперативно-аналітичного центру при президенті Олександрові Лукашенкові за порушення торгових операцій в інтернеті і на вимогу міністерства торгівлі Білорусі.

Крім цього, користувачам в Білорусі були недоступні деякі інтернет-портали, зокрема, опозиційний сайт «Хартія-97», «Білоруський партизан», яким керує з Росії журналіст Павло Шеремета, і сайт інтернет-газети «Солідарність».

«Доступ до сайту блокований білоруським провайдером, на яких підставах, поки з'ясувати не можу.  Чому саме «Солідарність» не догодила серед усього різноманіття інтернет-ресурсів, я поки пояснити не можу», - зазначив редактор «Солідарності» Олександр Старікевич.

Редактори сайтів, що публікують неузгоджену з владою суспільно-політичну інформацію, повідомили, що не змогли добитися від чиновників пояснення причини блокування сайтів.

Станом на ранок неділі, 21 грудня, недоступними залишаються ІА БелаПАН та сайт onliner.by.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук