У Бориславі презентували туристичний логотип міста

Нафтовидобувне промислове місто розвиватиме туризм для сімейного відпочинку

У Бориславі «Агенція туристичних ініціатив» презентувала логотип і слоган міста, а також маркетингову стратегію розвитку туризму. Нова айдентика робить наголос на нафтовидобувній діяльності міста. А як нову туристичну ідею автори стратегії пропонують розвивати відпочинок для сімей з дітьми.

На новому логотипі міста зображена буква Б у вигляді вишки для викачування нафти, а слоган звучить: «Все почалося з нафти». Логотип розробили дизайнери Дмитро Растворцев та Олег Білий, який є також автором логотипу сусіднього Дрогобича.

«При розробці айдентики Борислава, ми надихнулись нафтовими вишками-качалками, які розташовані по цілому місті, деякі з них досі робочі, та корисними копалинами, які є у надрах Борислава. Так нафтова качалка стала основою логотипу, яка розміщена на нафтовій краплині», — пояснив дизайнер Олег Білий.

Автори маркетингової стратегії Борислава з «Агенції туристичних ініціатив» запропонували розвивати його як місце для проведення вихідних із сім’єю: «У той час, як Трускавець є курортом, Дрогобич тяжіє до історії і культури, а Східниця — ретрит-центром для всіх, хто хоче відпочити від шуму. Борислав ідеально може доповнити цю компанію з сімейним продуктом №1 у Львівській області для проведення вихідних із сім’єю».

«Тут є гірськолижний курорт Буковиця з інфраструктурою для дітей, великий парк площею 13 га, музей нафти, в якому можна цікаво дітям розповідати про професії. Розробляють у місті веломаршрут та новий музей засновника гасової лампи Йогана Зега. Ця ніша сімейного відпочинку є незайнята в області. Тому Борислав має її зайняти і розвивати. І має для цього можливості», — розповів ZAXID.NET представник Агенції Ігор Чава.

Дизайнери напрацювали брендбук з шрифтами і візуалізаціями для оформлення сувернірної продукції та міського середовища.

брендування продукції новою айдентикою Борислава

«Щорічно до нашого регіону приїжджає 600 тис. туристів. Борислав з цієї кількості відвідує близько 3%. Наше завдання збільшити їхню кількість. Ми розташовані поруч з курортами, де відпочиває велика кількість сімей, яким бракує місць для активного відпочинку», — розповів ZAXID.NET мер Борислава Ігор Яворський.

Борислав розташований на нафтогазовому та озокеритному родовищах, має джерела мінеральних лікувальних вод. Свого часу був лідером з видобутку озокериту та забезпечував 5% світового видобутку нафти. Зараз це місто обласного значення, розташоване біля курортів Трускавець та Східниця, туристичного міста Дрогобич.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук