У Черкасах відбулася чергова дискусія Urban Talks

СуспільствоОрися Шиян, 24 вересня 20182500
У Черкасах відбулася чергова дискусія Urban Talks
фото ЛМР
Адрій Садовий наголосив на важливості стратегії у міському розвитку

24 вересня міський голова Львова Андрій Садовий відвідав Черкаси для чергової зустрічі обміну досвідом між містами Urban Talks. Львів’яни презентували у Черкасах найвдаліші практики у сфері розвитку та способи вирішення найпоширеніших міських проблем.

За інформацією прес-служби ЛМР, Андрій Садовий наголосив на важливості стратегії ідентичності міста: «Якщо ти не пропишеш для себе велику амбітну ціль, ти її ніколи не досягнеш. Та успішною така стратегія може бути лише тоді, коли її пише і реалізовує одна команда. Замовлення стратегії в зовнішнього інституту не працює».

фото прес-служби ЛМР

Директор «Інституту міста» Олександр Кобзарев додав, що стратегія повинна бути інструментом, який формує місто, працює на нього та працює на його основну мету й пріоритети.

Заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко розповів, як сформувати в місті екосистему, комфортну для роботи молоді та створення стартапів. Він наголосив на двох індикаторах, за якими можна визначити успішність розвитку міста: коли місцеві мешканці не виїжджають з нього в пошуках кращої долі. І другий — коли до міста приїжджають кваліфіковані, талановиті та амбіційні люди з інших міст чи країн.

Фахівець управління архітектури Мар’ян Кардаш розповів про важливість міських конкурсів у цій сфері.

Директор «Львівського конференц-бюро» Андрій Павлів розповів про конференц-індустрію як складову туризму, а також розвиток економіки: «Бізнес-туристи користуються тією ж інфраструктурою, що й відпочинкові туристи, але вимагають більшої якості та вищого комфорту, відтак витрачають за час свого перебування в місті більше коштів. Це економічний ефект. Скажімо, в Берліні йдеться про різницю в близько 4,5 рази. Та крім економічного ефекту, вони приносять нові знання та експертизу і підвищують імідж Львова на світовій карті ділової гостинності».

Нагадаємо, Urban Talks Львів & Черкаси — це дискусійна платформа, спрямована на пошук дотиків партнерства та обмін корисним досвідом між двома містами. Черкави ‒ вже 17 місто, в якому відбувається проект.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук