У Чернівцях перемагає чинний мер, - екзит-пол

31 жовтня 20107260

За результатами екзит-полу компанії GfK Ukraine, оприлюдненими сьогодні, 31 жовтня, лідером на виборах на пост мера Чернівців є чинний міський голова Микола Федорук, який балотувався від партії «Єдність». За нього віддало свої голоси 63,57% виборців. У його найближчого конкурента Василя Забродського (УРП) – 8,5%.

Михайло Сеничак ("Єдиний Центр") – 6,45%, Василь Максим’юк ("Наша Україна") – 4,65%, Михайло Крайс ("Третя сила") – 2,74%, Володимир Дорош (НДП) – 2,66%, Михайло Гаргаун ("Трудова Україна") – 0,95%.

Довідка ZAXID.NET :

Довiдка ZAXID.NET

Микола Трохимович Федорук родом із Волині. Закінчив Львівський політехнічний інститут за спеціальністю інженера і здобув диплом політолога в Київському інституті політології та соціального управління. Починав трудову діяльність в Чернівцях інженером на заводі "Гравітон". У 1979—1994 роках працював на керівних посадах в комсомольських та партійних органах, очолював Першотравневу районну раду народних депутатів. Від липня 1994 року — Чернівецький міський голова. Тричі на виборах міського голови чернівчани надавали йому перевагу зі значним відривом від суперників. Позапартійний. Віце-президент Асоціації міст України, голова комісії, голова секції історичних міст.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук