У Чорнобильській зоні відчуження з'являться водні туристичні маршрути

Усі маршрути перевірені дозиметристами та є безпечними для відвідувачів

Річка Прип'ять. Фото ілюстративне.

У Чорнобильській зоні відчуження з'являться нові водні туристичні маршрути по річках Прип'ять і Уж. Про це повідомляється на сторінці Державного агентства України з управління зоною відчуження в Facebook.

Зазначається, що маршрути були розроблені на виконання Указу президента України №512 від 10 липня 2019 року «Про деякі питання розвитку територій, що зазнали радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи».

«Розвиток нових форм відвідування Зони відчуження був проініційований туристичними операторами у зв’язку зі зростанням кількості відвідувачів за минулі 5 років майже у 10 разів. Окрім того, водні маршрути дають можливість побачити іншу сторону Зони відчуження - її природу», - йдеться в повідомленні.

У ДАЗВ також зазначили, що всі маршрути перевірені дозиметристами та є безпечними для відвідувачів.

Всі поїздки мають здійснюватися із дотриманням вимог Закону України «Про правовий режим території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи» та «Правил радіаційної безпеки при проведенні робіт у зоні відчуження і зоні безумовного (обов'язкового) відселення».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук