У Держдумі РФ пропонують запровадити санкції проти Coca-Cola і Pepsi

СвітЛюбко Петренко, 26 червня 20154570
У Держдумі РФ пропонують запровадити санкції проти Coca-Cola і Pepsi

У Державній Думі Росії пропонують запровадити санкції проти американських компаній The Coca-Cola Company і PepsiCo. Як повідомляє російська газета «Известия», відповідне звернення прем'єрові Дмитру Медвєдєву скерував депутат Держдуми, голова Російської партії пенсіонерів за справедливість Ігор Зотов.

«Як підтримки дій президента Росії і уряду щодо контрсанкцій, пропонуємо запровадити обмеження на продукцію компаній The Coca-Cola Company і PepsiCo, вони є офіційними спонсорами Республіканської партії США і Демократичної партії США відповідно, які активно виступають за продовження санкцій щодо Російської Федерації», - йдеться у листі депутата.

Подаючи додаткову мотивацію для штрафних заходів, Зотов зазначає, що «заморська газіровка, згідно з даними з відкритих джерел, завдає величезної шкоди здоров'ю, що згубно позначається на здоров'ї нації».

«Більше того, в контексті процесу імпортозаміщення необхідно впроваджувати програми підтримки вітчизняних виробників безалкогольних напоїв», - вказує російський депутат.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук