У Росії хочуть маркувати Mercedes, BMW і Siemens як посібників нацистів

Світ22 червня 20156660
Російські чиновники найбільше полюбляють продукцію саме німецького автопрому

Депутат Державної думи (нижньої палати російського парламенту) Олексій Журавльов зареєстрував 22 червня законопроект, що зобов'язує маркувати рекламу продукції компаній, які співпрацювали з Націонал-соціалістичною партією Німеччини та італійською Національної фашистської партією.

«Корпорації, які зробили свої капітали на крові наших співвітчизників, ті, хто співпрацював з фашистськими режимами, як мінімум, повинні інформувати про це наших покупців. Повинні робити маркування власної продукції», - заявив депутат, повідомляють російські ЗМІ.

Журналісти звернули увагу, що у декларації про доходи самого Журавльова вказаний німецький автомобіль Mercedes Benz ML 63, а у його дружини – BMW X3. Проте прес-секретар депутата запевнила, що той «відмовився від Mercedes» і їздить на службовому автомобілі, марку якого вона не уточнила. Інформацію про дружину вона не повідомила.

Сам Журавльов пояснив, що під дію його законопроекту потраплять такі компанії як Lufthansa, BMW, Metro Cash & Carry, Siemens, Coca-Cola та інші. Те ж стосуватиметься і інших великих міжнародних брендів – як от  Audi, BMW, Opel, Mercedes, Volkswagen, Porsche, Hugo Boss, IKEA, Siemens, Puma, Adidas тощо.

Законопроект передбачає, що в рекламі товарів компаній, що мали стосунки з нацистами чи фашистами, наприклад, на радіо не менше трьох секунд має бути присвячено минулому компанії, в телевізійних рекламних роликах - не менше п'яти секунд на як мінімум 7% площі кадру. У друкованій рекламі, згадкам про співпрацю з нацистами і фашистами, слід виділяти не менше 10% рекламної площі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук