У Дніпропетровську з’явиться вулиця головнокомандувача УПА Романа Шухевича

СуспільствоЮлія Поліковська, 27 листопада 201518215
У Дніпропетровську з’явиться вулиця головнокомандувача УПА Романа Шухевича
Декомунізація у Дніпропетровську

Колишня виконувач обов’язків міського голови Дніпропетровська Галина Булавка в останній день своєї роботи підписала розпорядження про перейменування у місті топонімів у рамках декомунізації. Відповідний документ опублікований на сайті міської ради Дніпропетровська.

Згідно з документом, у Дніпропетровську змінять назви 259 вулиць, скверів, парків та площ. Районні ради повинні будуть встановити нові таблички, а також проінформувати мешканців міста про нові назви топонімів.

Так, у результаті декомунізації у Дніпропетровську з’являться вулиці Романа Шухевича (колишня вул. Бабушкіна), вул. Данила Галицького (колишня вул. Будьоного), вул. Січових стрільців (колишня вул. Артема), вул. Дмитра Донцова (колишня вул. Дмитра Донського), провул. Холодноярський (колишній провул. Більшовицький), вул. Козака Мамая (колишня вул. Юних ленінців).

Вул. Радянської Армії перейменовано у вул. Волонтерську, вул. Комсомольську – у вул. Айдарівську, а вул. Червоноармійську – у Футбольну.

Фото: dniprorada.gov.ua

Райони міста перейменують із Красногвардійського на Чечеловський, Бабушкінський на Шевченківський, Кіровський на Центральний, Ленінський на Новокодакський, а Жовтневий на Соборний.

Нагадаємо, 20 листопада Харківська міськрада ухвалила рішення про перейменування 173 вулиць.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук