У Дрогобичі скаржитися на проблеми у місті тепер можна онлайн

У перший день роботи сервісу у Дрогобичі написали скаргу на поганий стан дороги

У Дрогобичі поскаржитися на проблеми у місті відтепер можна через онлайн-сервіс «Відкрите місто». Проект передбачає взаємодію громадян, місцевих органів влади, комунальних підприємств, громадських об’єднань, благодійних фондів та бізнесу в процесі вирішення проблем міста. Про це інформує прес-служба Дрогобицької міської ради.

«Досі про проблеми міста мешканці повідомляли через письмові та електронні звернення, а також у соціальних мережах. Відтепер ця процедура стала значно простішою. Кожен мешканець міста має змогу за допомогою мобільного чи комп’ютерного пристрою зафіксувати проблему на фото чи відео, описати її, позначити на мапі міста та надіслати на розгляд виконавчих органів міської ради», – інформують у прес-службі.

Для роботи сервісу у місті підписали меморандум про співпрацю представники Фонду «Східна Європа», міська рада та ГО «Український молодіжний прорив». Для повідомлення про виявлену проблему чи несправність користувачу необхідно зареєструватися на порталі, вибрати категорію, додати фото та/або відеофайли (за наявності) та вказати адресу чи координати проблемної ділянки на карті.

У Дрогобичі також поскаржилися на просідання бруківки. Фото з сервісу«Відкрите місто»

Повідомлення про наявність проблеми після перегляду модератором автоматично відправляється відповідальним органам влади. За необхідності виконавець чи відповідальний працівник може запросити додаткову інформацію чи уточнення щодо зареєстрованого повідомлення у користувача. Відповідальний за вирішення проблеми орган влади чи оргназіція вирішує проблему.

Дрогобич став 29 містом в Україні, яке долучилося до співпраці з цим проектом. За два дні тут зареєстрували  шість повідомлень. Раніше на Львівщині до цього проекту долучилися Новояворівськ, Самбір та Добротвір. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук