У Генпрокуратурі стало відомо, хто подарував "золотий батон" Януковичу

У Генпрокуратурі стало відомо, хто подарував "золотий батон" Януковичу
фото Finance.ua
"Золотий батон" Януковича

Людиною, яка подарував екс-президенту України Віктору Януковичу масивне прес-пап'є у вигляді батона в натуральну величину і вагою в 2 кілограми, виконане з золота, є президент ПАТ «Сумське НВО ім. М.В. Фрунзе» Володимир Лук'яненко.

Про це, за словами старшого слідчого Генеральної прокуратури Ігора Слободяника, стало відомо в результаті аналізу документів в резиденції «Межигір'я», передає видання «Комментатор».

Слідчий розповів, що під час опису майна в резиденції «Межигір'я» в записах начальника охорони об'єкту Костянтина Кобзаря був виявлений список подарунків, які Віктору Януковичу вручили в день його народження 9 липня 2013 року. Серед іншого, у документі зазначено, що золоте прес-пап'є «батон» подароване Януковичу Володимиром Лук'яненко.

Слободяник також заявив, що вилучені документи прийняті на вивчення Головним слідчим управлінням Генеральної прокуратури України.

Як повідомляє видання, Володимир Лук'яненко пообіцяв прокоментувати факт подарунка кореспонденту «Комментатора» по телефону і попросив передзвонити йому через кілька хвилин, однак потім його телефон виявився поза зоною доступу.

У редакції «Комментатора» заявили що при спробі зв’язатися з Лук'яненко його секретар в грубій формі відмовила у спілкуванні журналістам і попросила ніколи більше не дзвонити їй, що можна вважати непрямим підтвердженням факту дарування золотого батона.

Як відомо, золотий батон у натуральну величину та інші вироби з золота були виявлені в «Межигір'ї» 23 лютого, відразу після втечі Віктора Януковича до Харкова, а потім до Росії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук