У Києві шестеро студентів захворіли на вірусний гепатит А

Шестеро студентів Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» захворіли на вірусний гепатит А. Про це повідомили у Державній санітарно-епідеміологічній службі України.

«Спалах захворювання на вірусний гепатит А зафіксовано у студентів КПІ у Києві. Захворіло 6 осіб, які мешкали у двох різних гуртожитках вузу – гуртожиток №4 та №10. У п'ятьох студентів діагностували вірусний гепатит А, жовтяничну форму, середнього ступеня важкості, ще у одного – легкого ступеня», – йдеться в повідомленні.

Захворювання було виявлено не одночасно, перший випадок зафіксували ще 18 грудня минулого року, останній - 28 січня нинішнього. Усіх хворих госпіталізували в інфекційні відділення столичних лікарень.

У всіх шістьох діагноз підтверджено лабораторно. Після кожного випадку захворювання контактних осіб обстежував лікар, усі вони направлені для медичного спостереження до студентської поліклініки КПІ. Після виявлення випадків захворювання було проведено заключну дезінфекцію.

Зазначимо, що гепатит А (хвороба Боткіна, інфекційний гепатит) – гостра інфекційна хвороба з ураженням печінки. Інфекція потрапляє в організм людини з їжею або водою. Інфікування також можливе шляхом близького контакту з хворим. Перехворівши один раз, людина набуває імунітет проти гепатиту А на все життя.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук