У Києві створять Генеральну інспекцію з протидії корупції

У столиці створять спеціальний орган, що реагуватиме на корупцію і порушення закону.

Про це заявив заступник Київського міського голови – секретар Київради Олексій Резніков, пише УНН з посиланням на прес-службу УДАРу.

Зокрема, Резніков повідомив, що буде створена генеральна iнспекцiя, яка реагуватиме на всі випадки рупцiї й порушень законiв органами влади.

Також він нагадав, що попередня міська влада підготувала цілий гросбух інвестиційних пропозицій, які так і залишились на папері. За його словами, причина цього – інвестиції не йдуть на гросбухи, а йдуть туди, де вигідно і комфортно працювати.

«Для цього перш за все треба подолати корупцію. Ми починаємо з простих і зрозумілих речей. Спираючись на них, вестимемо наступ на корупцію. Ми маємо намір скасувати всі регуляторні акти, які шкодять бiзнес-активностi. Ми гарантуємо, що надалі буде запроваджено прозорі процедури щодо видiлення землi, публiчних закупiвель та iнших дiй влади», - наголосив він.

Секретар Київради також повідомив, що наразі ведеться робота із створення нової Інтернет-платформи, яка дозволяла би спілкування киян з владою в режимі он-лайн і частина платформи буде орієнтована на забезпечення прозорості бюджетного процесу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук